Zapytanie ofertowe

Ta wartość nie powinna być pusta.
Termin składania ofert*
Dodaj więcej informacji
Opis dodatkowy
Załączniki
64167733-f377-42c8-b947-d6728dfd4c8e.png
114.0 kB
Wybierz pliki z dysku
lub przeciągnij pliki tutaj
Zdjęcia
64167733-f377-42c8-b947-d6728dfd4c8e.png
114.0 kB
Wybierz pliki z dysku
lub przeciągnij pliki tutaj
Dane kontaktowe
Dane firmy
Usługa ta jest bezpłatna i nie wymaga rejestracji. Oferty od odbiorców otrzymasz na podany w tym formularzu adres mailowy.
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Czy na pewno chcesz opuścić formularz?

Po opuszczeniu formularza wprowadzone zmiany zostaną utracone

Twoje zapytanie zostało wysłane

Pamiętaj, że zawsze możesz dołączyć do naszej platformy dla odbiorców. Otrzymuj zapytania oraz raporty z rynku odpadowego. Sprawdź tutaj dlaczego warto.

Wytwarzasz odpady?

Platforma odpadowa Salewaste pozwoli Tobie na szybkie dotarcie do odbiorców oraz uzyskanie cen na sprzedaż lub utylizację odpadów.

Dzięki współpracy z naszą platformą zagospodarujesz odpady bezpiecznie, prosto oraz na atrakcyjnych warunkach.

Dołącz do firm, które już z nami współpracują.

Jak to działa?

Dodaj
zapytanie

Nie musisz zakładać konta na naszej platformie. Uzupełnij prosty formularz zapytania określając co chcesz przekazać do odbioru.

1

Poczekaj
na oferty

Wyślemy Twoje zapytanie do odbiorców, którzy są dostępni w naszej bazie. Oferty otrzymasz na maila, a w przypadku założenia konta dostępne będą również na platformie.

2

Sprzedaj lub oddaj
do utylizacji

Zapoznaj się z ofertami i podejmij decyzję, z której z nich chcesz skorzystać.

3

Dlaczego warto?

Sprawdź, co zyskasz na współpracy z Salewaste.

Szeroka baza odbiorców

Twoje zapytanie zostanie przekazane do firm zajmujących się danym kodem odpadów. Stale poszerzamy naszą bazę firm odpadowych oraz doskonalimy sposób komunikacji pomiędzy wytwórcami oraz odbiorcami. Nasze rozwiązanie pozwala również na budowanie własnej bazy odbiorców oraz zapraszanie do współpracy firm z którymi współpracujesz.

Proste i intuicyjne porównanie ofert

Oferty handlowe możesz otrzymać na maila lub skorzystać z rankingu ofert, który pozwoli Tobie na sprawne zestawienie propozycji.

Wystarczy kilka kliknięć, aby uzyskać gotowy raport, dzięki któremu dowiesz się, która opcja jest dla Ciebie najbardziej korzystna.

Rekomendację wyboru oferty możesz przesłać do decydentów zgodnie ze ścieżkami akceptacji Twojej firmy zapewniając transparentność realizowanych działań.

Weryfikacja odbiorców

Platforma Salewaste umożliwa samodzielną weryfikację odbiorców na podstawie dostarczonych decyzji oraz informacji zawartych w bazie danych. Dzięki naszym rozwiązaniom ograniczysz ryzyko biznesowe oraz skrócisz czas niezbędny na weryfikację kontrahentów.

Raporty
handlowe

Dzięki platformie Salewaste stworzysz raport ze wszystkich prowadzonych działań handlowych uwzględniający daty, kategorie odpadowe, osoby z Twojej firmy.